Kryštál praskaný a matný náramok

8 hodnotení

Krásny kryštálový náramok z praskaného a matného kryštálu. Horský kryštál je vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej forme najúčinnejší liečivý kryštál a najsilnejší zosilňovač energie na tejto planéte. Pohlcuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Kryštál je považovaný za skvelý zdroj pozitívnej energie a môže ho používať každý, kto má duševnú silu, je tiež považovaný za veľmi účinný energetický ochranný kameň.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 528A
6,90 € –20 % 5,52 €
Kryštál praskaný a matný náramok
8 hodnotení
Kryštál praskaný a matný náramok - fengsuej-obchod.sk
Najpredávanejšie
6,90 € –20 %
Bezplatná doprava
Bezplatná doprava
Pre všetky objednávky v cene nad 40 € v rámci Slovenska zasielame zdarma
Bonusový systém
Bonusový systém
Za každý nákup vám pripíšeme Body 1€=0,10€ na budúci nákup.
Navštívte nás v predajni
Navštívte nás v predajni
Našu predajňu nájdete na Národnej ulici 11 v Žiline
Overený obchod
Overený obchod
Už 12 rokov sme s vami. 25,000+ spokojných zákazníkov
5,0 8 hodnotení

Kryštál praskaný a matný náramok

♡ Harmónia ♡ Energia ♡ Liečenie ♡ Psychické schopnosti ♡ Jasnosť ♡ Pokoj  ♡ Odstránenie negativity ♡ Ochrana aury ♡ Rovnováha ♡ Ochrana ♡ Vitalita ♡ Duchovno ♡ Očista

Krásny kryštálový náramok z praskaného a matného kryštálu. Horský kryštál je vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej forme najúčinnejší liečivý kryštál a najsilnejší zosilňovač energie na tejto planéte. Pohlcuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu.

Pomáha prečisťovať naše myšlienky, a odstraňuje energetické blokády. V mystike kryštál symbolizuje ducha a intelekt ľudských bytostí. 

Absorbuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Kryštál odčerpáva negatívnu energiu všetkého druhu, neutralizuje žiarenie pozadia, vrátane elektromagnetického smogu. Vyrovnáva a revitalizuje fyzickú, mentálnu, emocionálnu a duchovnú rovinu. Čistí a posilňuje orgány a jemnohmotné telá a pôsobí ako hlboký čistiaci prostriedok duše, ktorý spája fyzickú dimenziu s mysľou. Pomáha koncentrácii a odomyká pamäť. Stimuluje imunitný systém a uvádza telo do rovnováhy. Číry kryštál harmonizuje všetky čakry.

Kryštál je Majster liečiteľ a používa pri liečení reiki, čistení čakier, vyrovnávaní Feng Šuej a ako ochranný prvok prinášajúci harmonizujúcu energiu.

Symbolizuje čisté Božie "biele" svetlo. V starom Grécku sa verilo, že ide o skamenený ľad svätých vôd. Kryštál je označovaný ako kameň duchovného poznania, čistoty a dokonalosti nadhľadu. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou.

Čakra: Čela

Astrologické znamenie: Lev, Kozorožec, Vodnar

Pôvod: Madagaskar 

Priemer guľôčky 8mm

Rozmer cca 18,5cm


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: