Láva, tigrie oko, dračie oko, pyrit náramok

1 hodnotenie

Úžasný náramok, ktorý je zhmotnením sily a ochrany, vyrobený z kombinácie lávového kameňa, tigrieho oka, dračieho oka a pyritu.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 776
8,70 € –20 % 6,96 €
Láva, tigrie oko, dračie oko, pyrit náramok
1 hodnotenie
Láva, tigrie oko, dračie oko a pyrit náramok - fengsuej-obchod.sk
Novinka
8,70 € –20 %
Bezplatná doprava
Bezplatná doprava
Pre všetky objednávky v cene nad 40 € v rámci Slovenska zasielame zdarma
Bonusový systém
Bonusový systém
Za každý nákup vám pripíšeme Body 1€=0,10€ na budúci nákup.
Navštívte nás v predajni
Navštívte nás v predajni
Našu predajňu nájdete na Národnej ulici 11 v Žiline
Overený obchod
Overený obchod
Už 12 rokov sme s vami. 25,000+ spokojných zákazníkov
5,0 1 hodnotenie

Láva, tigrie oko, dračie oko, pyrit náramok

♡ Ochrana ♡ Energia ♡ Sila ♡ Liečenie ♡ Psychické schopnosti ♡ Sebavedomie ♡ Šťastie ♡ Pozitívna energia ♡ Duchovno ♡ Stabilita ♡ Harmónia ♡ Vnútorný pokoj ♡ Komunikácia ♡ Rovnováha ♡ Pokoj ♡ Prosperita ♡ Financie ♡ Energický štít ♡ Pamäť  ♡ Vitalita ♡ Meditácia ♡ Očista ♡ Úľava

Úžasný náramok, ktorý je zhmotnením sily a ochrany, vyrobený z kombinácie lávového kameňa, tigrieho oka, dračieho oka a pyritu. Lávový kameň symbolizuje odhodlanie a odstránenie prekážok, poskytujúc silu a vytrvalosť voči životným výzvam. Tigrie oko je známe svojou ochrannou energiou a schopnosťou posilňovať sebavedomie a vyvážený tok energie. Dračie oko je zase spojené s múdrosťou a intuíciou, má značne ochranné účinky. Vytvára okolo nás ochranný štít, odráža negatívne sily späť ich k zdroju. Pyrit pridáva do zmesi prosperitu a bohatstvo, pripájajúc k náramku prvok šťastia a úspechu. Tento náramok nie je len šperkom, ale aj amuletom, ktorý vás sprevádza a chráni na vašej ceste životom. Každý kameň je jedinečný, pretože prirodzené vzory a farby môžu miernym spôsobom vibrovať, čo z náramku robí jedinečný kúsok spojenia s prírodou a duchovnými silami.

Lávový kameň je silným ochranným amuletom. Zasvätený liečeniu a uzdraveniu. Pomáha odrážať fyzické i psychické útoky a navracia ich späť k pôvodcovi. Tento náramok Vás bude zásobovať celý deň pozitívnou energiou.

Lávový kameň je bohatý na minerály a na liečivé vibrácie, obsahuje zemskú aj ohnivú energiu, ktorá vás udrží uzemnených a pripravených zažiariť. Tento kameň má v skutočnosti nesmierne upokojujúcu energiu a pomáha spevniť všetky nižšie čakry, aby ste mohli stáť pevne ako skala.

Tigrie oko v sebe spája pozemskú energiu s energiami Slnka, aby s ich pomocou navodilo stav vysokých vibrácií. Tigrie oko je ochranný kameň, ktorý sa tradične nosil ako talizman proti nepriateľským myšlienkam a kliatbam.

Tigrie oko bol v starovekom Grécku označovaný ako kameň radosti a duševnej rovnováhy. Je kameň psychickej sily a odolnosti posilňuje vôľu, sústredenie, myslenie, pamäť, zvyšuje koncentráciu, tvorivosť a kreativitu.

Dračie oko je kameň, spojený so živlom ohňa. Má značne ochranné účinky. Vytvára okolo nás ochranný štít, odráža negatívne sily späť ich k zdroju. Dodáva duchovnú odvahu, pomáha pri rozvoji vedomia, dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie.

Dračie oko má uzemňujúcu energiu, spája s energiami Zeme. Podporuje stabilitu, fyzickú aj emocionálnu a pomáha cítiť sa sústredenejšie a vyrovnanejšie. Dračie oko pomáha zosúladiť pozitívne energie, ktoré podporujú pocit harmónie a rovnováhy. Pomáha prekonať negatívne emócie a nájsť vnútorný pokoj. Pomôže uvoľniť emocionálne blokády a podporiť sebaprijatie.

Dračie oko sa spája s transformáciou a osobným rastom. Prijať zmeny a prispôsobiť sa novým situáciám. Sebazdokonaľovanie, sebaobjavovanie a osobný vývoj.

Pyrit vďaka svojej podobnosti so zlatom sa stal symbolom prosperity a bohatstva. Energetizuje miesta, na ktoré ho položíte, a to nie len na tele, ale aj kdekoľvek vo vašom okolí. Prináša úľavu od úzkosti, zúfalstva a sklamania. Pyrit predstavuje vynikajúci energetický štít. Blokuje negatívne energie, nebezpečie a znečistenie na všetkých úrovniach. 

Pyrit je silný ochranný kameň, ktorý chráni pred všetkými formami negatívnych vibrácií alebo energii, pracuje na fyzickej, éterickej a emocionálnej úrovni. Starí Inkovia používali pyrit na meditáciu a veštenie. Pyrit inšpiruje univerzálne energie na aktiváciu výživných energií tela. Podporuje ideál zdravia, intelektu a emocionálnej pohody.

Vo svojom jadre je pyrit predovšetkým o ochrane. Je to kameň, ktorý chce chrániť a chrániť svojho nositeľa všetkými možnými spôsobmi. Či už vás chráni pred emocionálnymi upírmi alebo vás chráni pred psychickými útokmi, prerezáva negatívne vibrácie, čistí EMF smog. Pyrite vždy túži udržať vás čistých. Keď sa dokážeme oslobodiť od týchto toxických pút, zistíme, že život je krásny a sme schopní vidieť priamo k pravde a žiť v sladkej autentickosti.

Železný pyrit účinne pomáha študentom, ktorí v najbližších týždňoch absolvujú skúšky. Odstraňuje stres a zvyšuje pamäťovú kapacitu, aby sa mohli naučiť celé stránky lekcií.

Čakra: Solarus plexus

Astrologické znamenie: Blíženci, Lev, Panna, Vodnár, Lev, Škorpión, Kozorožec, Baran, Býk

Rozmer guľôčky cca: 8mm

Rozmer náramku cca: 18,5cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Ónyx s kryštálom náramok - fengsuej-obchod.sk
5,52 €
6,90 € (–20 %)

Náramok - matný ónyx posilnený praskaným kryštálom. Matný ónyx je ochranný kameň proti negatívnym vplyvom. Chráni pred čiernou mágiou, či zakliatím. Vedie nás k vážnosti,...

Kód: 476A
Shamballa náramok Lávový kameň - fengsuej-obchod.sk
5,52 €
6,90 € (–20 %)

Ručne vyrobený Shamballa náramok lávový kameň, jemný liečivý duchovný náramok. Shamballa je multidimenzionálny energetický liečebný systém, ktorý sa používa na harmonizáciu...

Kód: 5145
Morganit colorfull náramok - fengsuej-obchod.sk
Tip
7,52 €
9,40 € (–20 %)

Morganit je kameň, ktorý veľmi účinne odstraňuje stres. Chráni proti čiernej mágii, očarovaniu a psychickej manipulácii. Má jednu z najvyšších frekvencií medzi...

Kód: 530B
Labradorit AAA náramok - fengsuej-obchod.sk
Tip
14,08 €
17,60 € (–20 %)

Náramok labradorit AAA kvality. Každá gulička na náramku sa odleskuje!. Labradorit  je vysoko mystický a ochranný kameň vnášajúci svetlo do života. Podporuje...

Kód: 1271
Lapis lazuli AAA náramok
15,19 €
18,99 € (–20 %)

Lapis lazuli náramok AAA quality, vyzerá ako nočná obloha, je kameň priateľstva, múdrosti a lásky. Symbolizuje duchovnú hĺbku a absolutné svetlo vnútornej harmónie. Lapis...

Kód: 682
Čakrový náramok láva - fengsuej-obchod.sk
Najpredávanejšie
7,92 €
9,90 € (–20 %)

Čakrový náramok zložený zo siedmych čakrových kameňov - ametyst, lapis lazuli, tyrkys, jaspis imperiál, tigrie oko, jantár, karneol. Jednotlivé polodrahokamy prináležia...

Kód: 392B
Tibetský náramok
7,60 €
9,50 € (–20 %)

Tibetský náramok - má moc odvrátiť zlé čchi a priniesť peniaze a neočakávané šťastie. Zároveń vás chráni pred negatívnou energiou ľudí, neprajníkov a ohováraniu.

Kód: 801
Ametyst, citrín a kryštál náramok - fengsuej-obchod.sk
6,08 €
7,60 € (–20 %)

Náramok ametyst, citrín a kryštál. Ametyst je mocný kameň so silnými spiritiuálnymi vibráciami. Bráni nositeľa pred psychickými útokmi, pretože ich energiu premieňa na lásku....

Kód: 400A