Rubín zoisit náramok

6 hodnotení

Rubín zoisit je kameň sýto zelenej farby so zrnami rubínov. Na ruke ženy zaručuje plodnosť. Ak láska zhasína, je schopný ju znovu rozdúchať, a to obojstranne. Rubín symbolizuje oheň srdca, silu lásky a života, energiu spaľujúce všetko zlé. Oživujúca energia rubínu nás nabíja novou silou a doslova ničí každú slabosť - duševnú i telesnú.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 131A
9,90 € –20 % 7,92 €
Rubín zoisit náramok
6 hodnotení
Rubín zoisit náramok - fengsuej-obchod.sk
9,90 € –20 %
Bezplatná doprava
Bezplatná doprava
Pre všetky objednávky v cene nad 40 € v rámci Slovenska zasielame zdarma
Bonusový systém
Bonusový systém
Za každý nákup vám pripíšeme Body 1€=0,10€ na budúci nákup.
Navštívte nás v predajni
Navštívte nás v predajni
Našu predajňu nájdete na Národnej ulici 11 v Žiline
Overený obchod
Overený obchod
Už 12 rokov sme s vami. 25,000+ spokojných zákazníkov
5,0 6 hodnotení

Rubín zoisit náramok

♡ Láska ♡ Sila ♡ Energia ♡ Psychické schopnosti ♡ Liečenie ♡ Vášeň ♡ Rast ♡ Vzťahy ♡ Plodnosť ♡ Odvaha ♡ Sebavedomie ♡ Harmónia ♡ Optimizmus ♡ Cieľavedomosť ♡ Duchovný rast

Rubín zoisit kombinuje energiu červeného rubínu a zeleného zoisitu. Táto kombinácia často symbolizuje spojenie lásky a srdca (červený rubín) s rastom, hojením a harmóniou (zelený zoisit).

Rubín zoisit je považovaný za kameň na otvorenie a aktiváciu srdca a srdečnej čakry. Mnoho ľudí verí, že tento kameň môže pomôcť prekonať emocionálne bloky, zvýšiť sebadôveru a podporiť lásku a súcit. Vďaka zelenému zoisitu je rubín zoisit tiež spájaný s rastom. Pomáha upokojiť myseľ a podporuje pozitívne zmeny v živote. Pomáha v partnerských vzťahoch a podporuje vášnivú lásku.

Rubín zoisit je často spájaný so srdcovou čakrou, ale môže tiež ovplyvňovať ďalšie čakry v tele. Pomáha prepojiť energetické centrum srdca s ostatnými čakrami a podporuje harmóniu a rovnováhu v celom energetickom systéme tela.

Rubín zoisit môže byť používaný pri meditácii a duchovnej práci na posilnenie spojenia s vlastným srdcom a na podporu duchovného rastu a transformácie.

Ak láska zhasína, je schopný ju znovu rozdúchať, a to obojstranne. Posilňuje túžbu prežitia, uplatnenie, zaháňa smútok aj rezignáciu.

Prináša dobré zdravie, optimizmus, kľudné a premyslené rokovania a podporuje cieľavedomú aktivitu. Posilňuje činnosť srdca.

Čakra: koreňová a sakrálna.

Astrologické znamenie: Lev, Škorpión, Rak a Strelec 

Pôvod: Tanzánia.

 

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: