Sviečka - Splnová

1 hodnotenie

Splnová sviečka je ideálna na ochranu, čistenie a uvoľnenie toho, čo je nežiaduce. Využite energiu splnu na uvoľnenie toho, čo vás brzdí. Spln bol vždy mystickým časom spojenia s naším duchovným, posvätným ja. Počas tohto magického času energia vrcholí a uvoľňuje sa. Práve vďaka týmto zmenám získavajú všetky vaše slová a myšlienky vyslovené v splne zvláštnu silu.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
28.9.2023
Možnosti doručenia
Kód: 1773
8,90 € –20 % 7,12 €
Sviečka - Splnová
1 hodnotenie
Sviečka - Splnová
8,90 € –20 %
Bezplatná doprava
Bezplatná doprava
Pre všetky objednávky v cene nad 40 € v rámci Slovenska zasielame zdarma
Bonusový systém
Bonusový systém
Za každý nákup vám pripíšeme Body 1€=0,10€ na budúci nákup. Len pre registrovaných zákazníkov
Navštívte nás v predajni
Navštívte nás v predajni
Našu predajňu nájdete na Národnej ulici 11 v Žiline
Overený obchod
Overený obchod
Už 11 rokov sme s vami. 25,000+ spokojných zákazníkov
5,0 1 hodnotenie

Sviečka - Splnová

Mesiac má na človeka zvláštny vplyv, stávame sa zranitelnejšími, citlivejšími, impulzivnými a viac vnímavými. Práve vďaka týmto zmenám získavajú všetky vaše slová a myšlienky vyslovené v splne zvláštnu silu.

Napíšete na kúsok papiera svoj zámer. Zložte ho a položte pod sviečku. Zapáľte splnovú sviečku, uvoľnite sa a spojte sa so svojím vnútorným ja, ktoré nájde vaše želanie... Vyslovte ho... a precíťte. Používajte múdro a neškoďte.

Palmový vosk, ktorý sa používa pri odlievaní sviečok je čisto prírodný a certifikovaný produkt bez chemických prísad.  Jedinečná vlastnosť palmového vosku je jeho kryštalizácia počas tuhnutia sviečky, ktorá nikdy nie je rovnaká. Každá sviečka je iná - originálna. 

Umiestnite mimo dosahu detí a domácich zvierat. Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru. Umiestnite na tepelne odolný povrch.

Rozmer: 6cm x 11cm

Hmotnosť: cca 240g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: