Anjel fluorit dúhový 5cm

2 hodnotenia

Anjel fluorit dúhový 5cm. Anjel je ochranný symbol. Dodáva nám liečivú energiu. Je to ochrana a požehnanie. Zároveň strážca a posol Boží. Hovorí sa, že keď Boh rozdával farby, tak na fluorit zabudol.. preto mu dal všetky farby dúhy. Fluorit má aj ochranný charakter - ochraňuje nás pred vyčerpaním. Podporuje zmysel pre zodpovednosť, pomáha nám naplňovať zmysel života. 

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 735A
15 € –20 % 12 €
Anjel fluorit dúhový 5cm
2 hodnotenia
Anjel fluorit dúhový 5cm - fengsuej-obchod.sk
Novinka
15 € –20 %
Bezplatná doprava
Bezplatná doprava
Pre všetky objednávky v cene nad 40 € v rámci Slovenska zasielame zdarma
Bonusový systém
Bonusový systém
Za každý nákup vám pripíšeme Body 1€=0,10€ na budúci nákup.
Navštívte nás v predajni
Navštívte nás v predajni
Našu predajňu nájdete na Národnej ulici 11 v Žiline
Overený obchod
Overený obchod
Už 12 rokov sme s vami. 25,000+ spokojných zákazníkov
5,0 2 hodnotenia

Anjel fluorit dúhový 5cm

 

Anjel fluorit dúhový je fascinujúci minerál známy svojou nádhernou farebnou škálou, ktorá môže zahŕňať odtiene zelenej, fialovej, modrej, žltej a dokonca aj čírej farby. Tento krásny kameň je známy svojou schopnosťou rozptyľovať negatívnu energiu a harmonizovať prostredie.

Anjeli sú nadprirodzené bytosti, ktoré sa vyskytujú v mnohých náboženských a duchovných tradíciách. Slovo "anjel" pochádza z gréckeho "angelos", čo znamená "posol". V mnohých kultúrach sú anjeli považovaní za poslov božského sveta, ktorí prinášajú posolstvá a pomáhajú ľuďom.

Anjel je ochranný symbol. Dodáva nám liečivú energiu. Je to ochrana a požehnanie. Zároveň strážca a posol Boží. Hovorí sa, že keď Boh rozdával farby, tak na fluorit zabudol.. preto mu dal všetky farby dúhy. Fluorit má aj ochranný charakter - ochraňuje nás pred vyčerpaním. Podporuje zmysel pre zodpovednosť, pomáha nám naplňovať zmysel života. 

Fluorit je známy ako kameň ochrany, často používaný na čistenie a stabilizáciu aury. Pomáha vyvážiť emócie a upokojuje myseľ, čím podporuje duševnú jasnosť. Podporuje duchovný rast a zvyšuje intuície.

Fluorit dúhový podporuje rozvoj nášho ducha a to tak, že nám pomôže získať schopnosť rozpoznať najvyššiu pravdu, preto sa nazýva kameňom géniov.  Zušľachťuje vibrácie našich mozgových buniek.

Zažehnáva citové traumy, lieči infekcie, žalúdočné, črevné problémy a kŕče, účinne čistí čakry a dušu, odstraňuje z nich už prekonané pozície.

Rozmer: 5x3.2x1.7 cm.

Pôvod: Madagaskar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: