Obraz - Dve rybičky šťastia

3 hodnotenia

Ručne maľovaná tradičná dvojica šťastných rybičiek v klasickej pozícii jin a jang ( večné prelínanie mužskej a ženskej energie ). Symbolizuje hojnosť, plodnosť, kreativitu, aktivitu, radosť zo života a slobodu pohybu. Výborne sa uplatnia vo vstupnom sektore, v pracovni, v oblasti Bohatstva alebo Kariéry.  Dvojica však reprezentuje aj harmóniu a manželské spolužitie či šťastie v manželstve.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 153
21 € –20 % 16,80 €
Obraz - Dve rybičky šťastia
3 hodnotenia
Obraz - Dve rybičky šťastia
Tip
21 € –20 %
Bezplatná doprava
Bezplatná doprava
Pre všetky objednávky v cene nad 40 € v rámci Slovenska zasielame zdarma
Bonusový systém
Bonusový systém
Za každý nákup vám pripíšeme Body 1€=0,10€ na budúci nákup.
Navštívte nás v predajni
Navštívte nás v predajni
Našu predajňu nájdete na Národnej ulici 11 v Žiline
Overený obchod
Overený obchod
Už 12 rokov sme s vami. 25,000+ spokojných zákazníkov
5,0 3 hodnotenia

Obraz - Dve rybičky šťastia

Starí Číňania s obľubou zdobili svoje príbytky kaligrafickými znakmi alebo rôznymi symbolmi pre šťastie, zdravie alebo prosperitu. Ak aj vy chcete priviať pozitívnu energiu do svojho domova, skúste si zadovážiť prospešné symboly, ktoré vám v tom zaiste pomôžu.

Ryba je počítaná medzi osem šťastných symbolov (v sanskrte aštamangala ). Ryba v budhistickom poňatí symbolizuje oslobodenie od strastí žitia v stave bez strachu, bez nebezpečenstva pádu do oceánu utrpenia a v širšom význame vyslobodenie z kolesa života / životov. 

Keďže ryby majú úplnú voľnosť plávať ktorýmkoľvek smerom, dokonca hore a dolu, sú považované za symbol osobného šťastia. Ryby sa rýchlo množia, a preto predstavujú ako osobné plodnosť, tak všeobecnú hojnosť. V páre ryby znázorňujú stav manželské blaženosti zdôrazňuje šťastnú a štedrú povahu.

Ručne maľovaná tradičná kaligrafická Čínska maľba na eko plátne s dreveným rámom 20x20cm. Obraz si môžete zavesiť na klinček na stenu je určený do priestoru.

Pôvod: Slovensko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Wu lou tekvička 15cm - mosadzná - fengsuej-obchod.sk
24 €
30 € (–20 %)

Mosadzná tekvička 15cm je symbolom tajomstva, plodnosti, trvania života, dlhovekosti, nesmrteľnosti a blahobytu. Táto wulou tekvica je skvelý darček pre starších ľudí alebo...

Kód: 1172
Obraz mandala pre zdravie
33,60 €
42 € (–20 %)

Mandala pre podporu zdravia je ručne maľovaná akrylovými farbami na eko plátne s dreveným rámom 20x20cm. Obraz mandala pre zdravie napomáha žiarivej životnej sile, telesnému,...

Kód: 1818
Feng šuej - Pagoda 13cm
7,19 €
8,99 € (–20 %)

Pagoda patrí k najuznávanejším symbolom múdrosti, vzdelanosti , sily a výdrže. Vo feng šuej má pagoda skôr ochranný význam - prináša zisk v ťažkých časoch, skvalitňuje...

Kód: 1279