Merkaba kryštál 1

2 hodnotenia

Merkaba má tvar hviezdy a hlboký duchovný význam. Táto trojrozmerná hviezda má osem cípov a jej meno je podľa Mer pre svetlo, Ka pre ducha a Ba pre telo. Hviezda Merkaba je mystický symbol, ktorý existuje už od prvého storočia nášho letopočtu. Slúžil ako symbol v duchovnej praxi, hlbšie spojenie s telom, duchom a svetlom.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 001
59 € –20 % 47,20 €
Merkaba kryštál 1
2 hodnotenia
Merkaba kryštál 1
Doprava zdarma
59 € –20 %
Bezplatná doprava
Bezplatná doprava
Pre všetky objednávky v cene nad 40 € v rámci Slovenska zasielame zdarma
Bonusový systém
Bonusový systém
Za každý nákup vám pripíšeme Body 1€=0,10€ na budúci nákup.
Navštívte nás v predajni
Navštívte nás v predajni
Našu predajňu nájdete na Národnej ulici 11 v Žiline
Overený obchod
Overený obchod
Už 12 rokov sme s vami. 25,000+ spokojných zákazníkov
5,0 2 hodnotenia

Merkaba kryštál 1

Iba jeden kus na predaj. To čo vidíte na obrázku to aj kupujete.

♡ Vyžarovanie energie ♡ Sila ♡ Liečenie ♡ Psychické schopnosti ♡ Energia ♡ Transformácia ♡ Ochrana ♡ Pozitívna energia ♡ Životná sila ♡ Kreativita ♡ Očista aury ♡ Duchovný rozvoj ♡ Meditácia ♡ Otváranie energetického centra ♡ Regulácia energie ♡ Odstránenie negativity

Merkaba je najmocnejší nástroj ochrany pred temnými bytosťami a negativitou. Merkaba je symbolom nekonečnej energie a harmonického spojenia medzi duchom a hmotou. Jeho použitie sa stal kľúčovým prvkom pre každého, kto sa venuje duchovnej práci a hľadá ochranu pred negatívnymi entitami či útokmi.

Tento nástroj je tak silný, že okamžite osvetlí a odstráni temné bytosti alebo negatívne entity, ktoré by mohli ohroziť našu duchovnú rovnováhu. Jeho použitie prináša pocit bezpečia a stability v prostredí, kde sa venujeme duchovnému rastu a transformácii.

Horský kryštál, z ktorého je Merkaba vyrobená, symbolizuje svetlo na Zemi a jeho liečivú energiu. Jeho účinok je ako katalyzátor, zosilňuje naše myšlienky a zámery, pričom odstraňuje negatívnu energiu a posilňuje pozitívnu. Chráni našu auru, odstraňuje blokády a otvára cestu pre voľný tok energie, čím nám prináša jas a čistotu do duše.

Merkaba nie je len ochranným štítom, ale aj zdrojom nových energií a síl. Podporuje intuíciu a obnovuje naše zdravie, dodávajúc nám potrebnú silu pre našu duchovnú cestu.

Merkaba je geometrický vzor, ktorý sa skladá z dvoch protiľahlých pyramíd, ktoré do seba zapadajú, vytvárajúc vizuálnu podobu hviezdy so šiestimi vetvami. Tento vzor sa často považuje za symbol duchovného a energetického vzostupu. Ako silný ochranný nástroj možno Merkabu použiť pri hľadaní svetla a hlbokom liečení. Od pomoci s aktiváciou vašej čakry tretieho oka až po povzbudenie, aby ste sa dostali do vyšších dimenzií a prijali bezpodmienečnú lásku, pre tých, ktorí privítajú hviezdu Merkaba do svojho života, je toho oveľa viac.

Vysoko kvalitná geometrická Merkaba, ručne vyrezávaná z horského kryštálu. Hlavnými silami takéhoto kryštálu je očistiť, transformovať a uzemniť všetky negatívne energie. Keď je negativita odstránená. Pomáha človeku dosiahnuť vyššiu úroveň vedomia. Väčšinou sa používa na čistenie aury. Ak chcete zostať oslobodení od strachu a chcete získať emocionálnu stabilitu.

Meditácia využíva body Merkaby na zosúladenie tela a ducha. Zosúladí nás s vyšším vedomím a prinesie duchovný rozvoj. Merkaba môže byť použitá na sústredenie meditácie a liečenie kryštálmi. Kryštál je vynikajúci na usmerňovanie energie a prinášanie jasnosti mysle. Táto jasnosť je ideálna pre používanie Merkaby. Či už meditujete, liečite alebo sa vydávate na duchovnú cestu, táto Merkaba je skvelý spôsob, ako začať.

Kryštál je známy pre svoju energetickú a liečivú silu. V mnohých ezoterických učeniach sa verí, že kryštály majú schopnosť uchovávať, transformovať a vysielať energiu. Preto sa kryštály často používajú pri duchovných praktikách a meditáciách na podporu rovnováhy, ochrany a duchovného rastu.

Merkaba pomáha zvýšiť vaše vibrácie. Energia Merkaby môže odstrániť stagnujúcu a negatívnu energiu a môže tiež stimulovať čerstvý tok. To nás môže rozžiariť od špičky po päty a tiež nám pomáha cítiť sa viac prepojení, vyrovnaní a v jednote s našimi skutočnými túžbami. S týmto sviežim tokom energie prichádza aj pocit radosti.

Hviezda Merkaba je mystický symbol, ktorý existuje už od prvého storočia nášho letopočtu. Slúžil ako symbol v duchovnej praxi, hlbšie spojenie s telom, duchom a svetlom. Už len to, že ju máte vo svojej prítomnosti, vás môže ochrániť a pozdvihnúť a pre tých, ktorí sa chcú zúčastniť hlbších duchovných techník, vás vizualizácia, dychová práca a meditačné techniky môžu preniesť do úplne nového vesmíru.

Merkaba vyzerá ako trojrozmerná verzia Dávidovej hviezdy. Je to hviezdny štvorsten a svojimi geometrickými tvarmi rotujúcimi v opačných smeroch má silu vytvoriť dokonale spojené a vyvážené energetické pole. Štvorsten je tiež spojený s energiou solárneho plexu - uzemnený, nádherný a pripravený na vzostup - tento tvar vie, ako udržať svoju osobnú silu.

Hovorí sa, že horný štvorsten predstavuje mužskú silu, zatiaľ čo spodný predstavuje ženskú silu. Toto možno aplikovať aj na zem a vesmír, pričom horný tvar je vesmír a spodný tvar je zem. Dá sa aplikovať na fyzickú sféru a duchovnú sféru, alebo na existenciu tmy a svetla. Sú to protichodné sily, ktoré sa spájajú, aby vytvorili harmóniu. Táto rovnováha vytvára voz alebo vozidlo svetla, ktoré môže niesť vaše telo a vášho ducha do vyššieho vedomia.

Tvar Merkaba nájdete vo všetkom. Nachádza sa vo vode, v bunkách, v rastlinách a je navrhnutý samotným vesmírom. Jeho pôvod súvisí aj s kvetom života, mandalou a stromom života. Tieto štvorsteny sú spojené s božským a môžu nás priviesť bližšie k „bohu“ alebo vyššiemu vedomiu. Bod nahor nás posúva vyššie, zatiaľ čo nižší bod nás udržiava v spojení so zemou a uzemnení na našich astrálnych cestách.

Je dôležité si uvedomiť, že kryštálová Merkaba a jej účinky sú vnímané v rámci ezoterických učení. Avšak, pre mnohých ľudí môže práca s kryštálmi a ich symbolickými významami predstavovať hlbšiu duchovnú súvislosť a podporu vo vnútornom rozvoji. Ak sa rozhodnete pracovať s kryštálovou Merkabou alebo inými kryštálmi, odporúča sa získať podporu od skúseného terapeuta, ktorý vám pomôže s ich správnym použitím a duchovným rastom.

Horský kryštál je prírodný materiál a má rôzne inklúzie a praskliny, ktoré sa dostali do kryštálu počas kryštalizácie.

Rozmer cca: 3,8x3,8cm

Hmotnosť cca: 108g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Merkaba kryštál - fengsuej-obchod.sk
Tip
9,60 €
12 € (–20 %)

Merkaba má tvar hviezdy a hlboký duchovný význam. Táto trojrozmerná hviezda má osem cípov a jej meno je podľa Mer pre svetlo, Ka pre ducha a Ba pre telo. Hviezda Merkaba je...

Kód: 598C
Citrín L - fengsuej-obchod.sk
Citrín L
Skladom
1,99 €
2,49 € (–20 %)

Citrín AA quality. Citrín je veľmi silný kameň, podobne ako kryštál. Citrín chráni pred zlom všetkého druhu. V stredoveku ho uctievali ako "slnečný kameň". Stačí...

Kód: 474
Kryštál generátor Yantra štyri smery - fengsuej-obchod.sk
22,96 €
28,70 € (–20 %)

Centrálny Yantra z horského kryštálu, zosilňuje štyri smery energie zeme, skrz jej vrchol. Absorbuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Kryštál je označovaný ako kameň...

Kód: 23
Kryštál guľa - fengsuej-obchod.sk
19,60 €
24,50 € (–20 %)

Kryštál je veľmi silný a je známe, že zosilňuje energie. Kryštálovej gule vo vašom dome spôsobujú, že sa cítite pokojnejšie, šťastnejšie a energickejšie vo všetkých situáciách....

Kód: 221
Fluorit dúhový špic 104g
22,40 €
28 € (–20 %)

Fluorit dúhový špic AAA kvality. Dúhový fluorit, charakterizovaný hlboko vrstvenou zelenou a fialovou farbou, je vysoko ochranný a stabilizačný kameň, užitočný na uzemnenie a...

Kód: 1844
Anjel opalit 5cm - fengsuej-obchod.sk
12 €
15 € (–20 %)

Opalit sa používa k stabilizácii nálady, podporuje relaxáciu. Jeho nadpozemská modrá farba, ktorá na svetle prechádza do podôb farieb od fialovej cez levanduľovú až po...

Kód: 962A
Ametyst drúza 11,7kg
Osobný odber v Žiline
440 €
550 € (–20 %)

Ametystová drúza ruža, extra kvality Brazília. Iba osobný odber na predajni v Žiline. Drúza je zhluk zrastených kryštálov na spoločnom podklade. Tieto trsy oplývajú veľkou silou...

Kód: 1775
Jaspis červený XL - fengsuej-obchod.sk
1,92 €
2,40 € (–20 %)

Jaspis červený dodáva kreativitu, pomáha na presadenie vlastných nápadov. Neustále vyžaruje oživujúci očistnú a ochrannú energiu. Je kameňom, ktorý ochraňuje pred...

Kód: 1613