Jantár prívesok 5

Neohodnotené

Jantárový prívesok extra kvality so striebornou úchytkou v tvare srdiečka AG 925/1000. Jantár je skamenená živica ihličnatých stromov starých až 50 miliónov rokov, nabitá pôvodnou slnečnou energiou ktorá ma schopnosť očistiť celý náš organizmus. Stimuluje sebaliečivé tendencie, poskytuje rovnováhu. Naše jantárové prívesky sú ručne vyrobené. Sú vyrobené z autentického baltského jantáru.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 777D
19,30 € –20 % 15,44 €
Jantár prívesok 5
Neohodnotené
Jantár prívesok 5 - fengsuej-obchod.sk
Novinka
19,30 € –20 %
Bezplatná doprava
Bezplatná doprava
Pre všetky objednávky v cene nad 40 € v rámci Slovenska zasielame zdarma
Bonusový systém
Bonusový systém
Za každý nákup vám pripíšeme Body 1€=0,10€ na budúci nákup.
Navštívte nás v predajni
Navštívte nás v predajni
Našu predajňu nájdete na Národnej ulici 11 v Žiline
Overený obchod
Overený obchod
Už 12 rokov sme s vami. 25,000+ spokojných zákazníkov

Jantár prívesok 5

To čo vidíte na produktovej fotke to aj kupujete. Iba jeden kus !!

Jantár je kameň, ktorý je často spojený s aurou a čistotou. V ezoterike je považovaný za symbol slnečnej energie a svetla. Jeho nabitá energia sa považuje za schopnú očistiť a vyvážiť energie v tele, ako aj okolo neho.

Baltský jantár je skamenená živica stromov, hlavne ihličnatých, ktoré rástli na rozsiahlom území južnej časti Severnej oblasti a prihraničných oblastí Baltského mora. Približne pred 45 - 50 ml pred rokmi.

Naše jantárové prívesky sú ručne vyrobené. Sú vyrobené z autentického baltského jantáru, najuznávanejšieho druhu jantáru na svete.

Jantár chráni emočné telo a chráni pred psychickými útokmi a psychickými upírmi. Jantár vám ponúka pocit bezpečia a mieru. Jantár sa nazýva solárny kameň a takmer vždy je teplý, takže je pohodlné ho mať v ruke, keď ho používate na liečenie.

  1. Liečivé vlastnosti: Jantár je považovaný za kameň s liečivými vlastnosťami, ktorý môže pomôcť s fyzickými, emocionálnymi a mentálnymi výzvami. Jeho energia môže stimulovať sebaliečivé tendencie tela a pomôcť pri obnove rovnováhy.
  2. Emocionálna podpora: V ezoterike sa jantár často používa na pomoc pri emočných výzvach, ako je žiaľ, strata, strach a obavy. Jeho upokojujúca energia môže pomôcť uvoľniť napätie a priniesť vnútornú harmóniu.
  3. Ochrana a energetická čistota: Jantár sa tiež považuje za kameň ochrany, ktorý dokáže odstraňovať negatívnu energiu a urieknutie. Jeho prítomnosť v blízkosti môže vytvoriť ochranný štít a pomôcť udržať energetickú čistotu.
  4. Súvislosť s prírodou a duchovným rastom: Jantár je spojený s prírodou a jej cyklami. Jeho energia môže podporovať spojenie s prírodnými silami a posilniť duchovný rast a vedomie.
  5. Celkovo je jantár vnímaný ako kameň s mocnou a pozitívnou energiou, ktorý môže priniesť liečenie, ochranu a harmóniu do života tých, ktorí ho nosia alebo s ním pracujú v ezoterickom kontexte.

Astrologické znamenie: Lev, Vodnár

Pravý baltický jantár

Pôvod: Poľsko

Rozmer cca: výška 2,7cm x šírka 1,2cm x hrúbka 0,5cm

Celkový rozmer z úchytkou cca: 3,2cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Magnezit ceruzka hexagón prívesok
3,92 €
4,90 € (–20 %)

Prívesok magnezit v tvare ceruzky. Magnezit prináša hlboký kľud k meditácii a uvoľnení. Otvára srdcovú čakru a podnecuje k úprimnej láske - vrátane lásky k sebe samému. Magnezit...

Kód: 1579
Pyrit ceruzka prívesok - fengsuej-obchod.sk
4,40 €
5,50 € (–20 %)

Pyrit ceruzka prináša energiu, stabilitu, čestnosť, trpezlivosť, a kreativitu. V Feng šuej je pyrit považovaný za kameň Zeme a energie. Vďaka svojej podobnosti so zlatom sa stal...

Kód: 655
Opalit srdiečko náhrdelník
6,08 €
7,60 € (–20 %)

Náhrdelník opalit srdiečko so sekaným opalitom a kovovými ozdobami. Látková šnúra ladiaca s kameňom, s predlžovacou retiazkou cca 6cm. Opalit sa používa k stabilizácii nálady,...

Kód: 1746
Obsidián vločkový ceruzka hexagón prívesok
3,92 €
4,90 € (–20 %)

Prívesok obsidián vločkový v tvare ceruzky. Čierne a biele škvrny, ako by bol povrch pokrytý snehovými vločkami. Jedná sa o kameň zosobňujúci čistotu, zaisťujúci rovnováhu medzi...

Kód: 1705
Anjel aventurín prívesok - fengsuej-obchod.sk
4,79 €
5,99 € (–20 %)

Prívesok Anjel aventurín. Anjel figúrka z aventurínu nám pomôže spojiť sa s naším vlastným anjelom strážnym, ktorý bdie nad nami a chráni nás od všetko zlého. 

Kód: 95
Opalit prívesok - fengsuej-obchod.sk
2,24 €
2,80 € (–20 %)

Opalit sa používa k stabilizácii nálady, podporuje relaxáciu. Používa sa taktiež k posilneniu emočnej sily počas obdobia stresu, keď sa cítime byť pod veľkým tlakom. Je užitočný...

Kód: 248B
Jantár prívesok 4 - fengsuej-obchod.sk
14,40 €
18 € (–20 %)

Jantárový prívesok extra kvality so striebornou úchytkou AG 925/1000. Jantár je skamenená živica ihličnatých stromov starých až 50 miliónov rokov, nabitá pôvodnou slnečnou...

Kód: 777C
Fluorit kameň náhrdelník
3,68 €
4,60 € (–20 %)

Náhrdelník fluorit kameň tromlovaný na čiernej látkovej šnúrke. Fluorit je kryštál obdarený silnou ochrannou mocou, najmä na duševnej úrovni. Pomôže rozoznať, kedy sa vo vašom...

Kód: 1755